תקנון האתר

תקנון האתר

קבלת שירותים ו/או רכישה באתר זה כפופה לתקנון המפורט. קריאת התקנון ואישור כי קראת אותו מעידים על הסכמתך למכלול התנאים המפורטים בתקנון זה.

אמצעי תשלום :רכישת הכרטיסים תתבצע באופן הבא: –  מראש (לא כולל יום הקונצרט ) דרך האתר באמצעות כרטיס אשראי או בהזמנה טלפונית . ביום הקונצרט ,יתקבל תשלום במזומן בלבד .

בסיום תהליך ההזמנה יישלח העתק אישור הזמנה כולל מספר ההזמנה ישירות לדואר האלקטרוני שלך , אותו מומלץ להדפיס.

אובדן הכרטיסים כדין אובדן כסף מזומן.

המקומות למופעים אינם מסומנים ,  על כן אנו ממליצים להגיע חצי שעה קודם

בקונצרטים לילדים – ההנחות אינן תקפות ברכישת כרטיס למופע לילדים. כל גיל נדרש בכרטיס.

 ביטולים / אי הגעה לקונצרט : 

יש באפשרותכם לבטל את הזמנתכם או לקבל זיכוי לקונצרט אחר של פניני מוסיקה קלאסית עד 7 ימים לפני מועד הקונצרט/המופע.  במידה ונעשה ביטול בתקופה של 7 ימים לפני הקונצרט יינתן זיכוי אותו אפשר יהיה לממש עד שנה לכל קונצרט אחר של פניני מוסיקה קלאסית. הזיכוי יינתן בגובה עלות הכרטיסים שנרכשו.במקרה של ביטול כרטיסים והחזר כספי לכרטיס האשראי דרכו בוצעה ההזמנה, עמותת פניני מוסיקה קלאסית שומרת לעצמה את הזכות לגבות מהלקוח 5% מדמי העסקה.

במידה ולא הגעתם לקונצרט , אנו לא נוכל להחזיר את הכסף או לתת לכם זיכוי לקונצרט אחר עבור הקונצרט בו לא נכחתם , אך יחד אם זאת ניתן להודיע לנו עד יום הקונצרט עצמו בשעות הבוקר לטלפון המשרד : 5356954 – 02 לדוגמא : במידה ומתקיים קונצרט בלטרון בשבת – ב – 12:00 ניתן להתקשר ביום זה עד השעה 10:00 בבוקר . וישמר לזכותכם זיכוי (כרטיס )בלבד לשנה מיום תאריך הקונצרט שהזמנתם.

במידה ולא הגעתם ולא הודעתם על כך – הזמנתכם תתבטל אוטומטית ללא כל החזר זיכוי או החזר כספי.

עמותת פניני המוסיקה רשאית במידת הצורך לשנות את תוכן המופע ומבצעיו-