סרגיי סטדלר

וירטואוז כנר. אמן העם של רוסיה סרגיי סטדלר בישראל!

סרגיי שטדלר הוא כנר ומנצח רוסי, אמן העם של רוסיה. הוא מנהל פעילות קונצרטית פעילה, על חשבונו סייר בלמעלה מ-90 מדינות בעולם, יותר מ-70 דיסקים מוקלטים. כיום הוא המנהל האמנותי והמנצח הראשי של התזמורת הסימפונית של סנט פטרבורג, המנהל האמנותי של ארגון הקונצרטים "קונצרט פטרבורג". פרופסור בקונסרבטוריון הממלכתי של מוסקבה, פרופסור וראש התוכנית לביצוע כינור באוניברסיטת סנט פטרבורג סטייט.

מאסטר של קלאסיקות לאומיות ועולמיות

משנת 1995 ועד היום, סרגיי סטדלר מקיים קונצרטים שנתיים של השנה החדשה באולם הקונצרטים. פאי. צ'ייקובסקי במוסקבה. מאז 1997, מחזורי קונצרטים "מוזיקה בהיכלי ההרמיטאז'" מאורגנים במוזיאון המפורסם של סנט פטרסבורג – מוזיקה בביצוע צלילי המאסטרו בסנט ג'ורג', הראלדריה, אבירים, ביתן, אלכסנדר, קונצרט ועוד אייקונים. אולמות ארמון החורף. מספר הפקות אופרה נעשו במיוחד עבור תיאטרון ההרמיטאז'.

מאז 1998, בהזמנת המייסד והמנהל ליאוניד נובוסליצקי, במשך 10 שנים הוא היה המנהל האמנותי של פסטיבל המוזיקה הבינלאומי בפרם. מ-1998 עד 2001 היה המנצח הראשי של תיאטרון הקונסרבטוריון של סנט פטרבורג. בשנת 2001, יחד עם אחותו יוליה שטדלר, הוא ניגן בקונצרט מרתון "10 סונטות בטהובן בערב אחד" במוסקבה, סנט פטרסבורג, ערי רוסיה ואירופה.

קונצרטים משמעותיים נוגנו באותן שנים בפריז: קונצרטים של באך, בטהובן וברהמס, הקונצ'רטו של צ'ייקובסקי עם א' סבטלנוב. יצירות קאמריות של בטהובן עם וו. זוואליש בטירות גרמניה. מוזיקה ספרדית במוזיאון הפראדו במדריד עם ג'י אופיץ. בשנת 2008 – קונצרטים ל"רקוויאם" של באך ומוצרט במגדל דוד המלך בירושלים.

הדיבוק מאת ל' ברנשטיין, הסימפוניה "טורנגלילה" מאת או. מסיאן, האופרות "טרויאן" מאת ג' ברליוז, "איבן האיום" מאת ג'יי ביזה, "פיטר הראשון" מאת א. גרטרי מבוצעות. לראשונה ברוסיה תחת השרביט של סרגיי סטדלר. המוזיקאי הופך לעתים קרובות למבצע הראשון של המוזיקה של מלחינים עכשוויים. ביניהם: קונצ'רטו מס' 2 מאת ב' טישצ'נקו, קונצ'רטו וסונטות, וכן המונודיה "לאחר קריאת אוריפידס" לכינור סולו מאת ש' סלונימסקי, אקו סונטה לכינור סולו מאת ר' שצ'דרין ועוד.

בשנת 2019, סרגיי סטדלר והתזמורת הסימפונית של סנט פטרבורג הופיעו במפגש בין נשיא רוסיה ולדימיר פוטין לנשיא סין שי ג'ינפינג.

האתר הרשמי של סרגיי סטדלר

רק ארבע הופעות! הזמינו כרטיסים באתר שלנו